دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران به مناسبت فرا رسیدن نوروز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۱ | 
پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران به مناسبت فرا رسیدن نوروزدکتر کوهپایه زاده در پیامی فرا رسیدن سال نو را به خانواده دانشگاه علوم پزشکی ایران تبریک گفت.

روابط عمومی دانشگاه: دکتر جلیل کوهپایه زاده سرپرست دانشگاه در پیامی فرا رسیدن سال نو را به خانواده دانشگاه علوم پزشکی ایران تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است: 
بهار از زیباترین مواهب الهی است که انعکاس روح لطیف طبیعت را به بشر نوید می دهد و تازگی و لطافت را در ضمیر انسان زنده می کند و مژده دگرگونی، نوآوری و طراوت را به ارمغان می آورد تا با امید دوباره تغییر، به سوی بهترین ها در مسیر بالندگی و توسعه حرکت کنیم. 
یکی از مهمترین پیام های نوروز، پیام تحول خواهی و دگرگونی آن است که این موهبت برای ایرانیان با فصل شکوفایی و بهار آفرینش مقارن شده تا آغاز سال جدید با رویت جمال بی‌انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق در آیات الهی فراهم شود.
هم آوایی بهار زیبا و آغاز سال نو با ایام مبارک ماه رجب و میلاد با سعادت حضرت امیرالمؤمنین (ع) را که با دعای خیر عزیزان تحول احوال و تقلّب دلها و بصیرتها را نوید می‌دهد به همه مردم عزیز ایران، خصوصا خانواده دانشگاه علوم پزشکی ایران به ویژه اعضای محترم هیأت علمی، کارمندان معزز و دانشجویان گرامی که در راه اعتلای دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی و حرکت به سوی دانشگاههای هزاره سوم تلاش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال آرزومندم که سال 1398، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همگان باشد.
دکتر جلیل کوهپایه زاده
سرپرست دانشگاهCAPTCHA
دفعات مشاهده: 1849 بار   |   دفعات چاپ: 60 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر