دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

تشخیص و ارزیابی سرقت علمی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۱ | 
  • مهم‌ترین وب‌سایت‌های تشخیص و ارزیابی سرقت علمی (plagiarism)
 توجه نمایید که استفاده از بسیاری از این وب‌سایت‌ها (بیش از یک حد مشخص) نیازمند به پرداخت هزینه می‌باشد.
 
  1. (http://turnitin.com)Turnitin
  2. (http://www.plagscan.com)PlagScan
  3. (http://www.dustball.com)Dustball
  4. Dupli Checker((http://www.duplichecker.com
  5. Small SEO Tools(http://smallseotools.com)
  6. Plagiarisma(http://plagiarisma.net)
  7. EVE 2(http://canexus.com)
  8. Safe Assign(http://safeassign.com)
  9. Plagiarism Checker(http://www.scanmyessay.com)
  10. Copyscape Plagiarism Checker(http://www.copyscape.com)
  11. iThenticate(http://www.ithenticate.com)
  12. Best Free Spinner(http://www.bestfreespinner.com)
  13. Advanced Plagiarism Checker(https://searchenginereports.net/plagiarism-checker)
  14. Write Check(http://en.writecheck.com)
  15. Academic Plagiarism(https://academicplagiarism.com)
  16. PaperRater(http://paperrater.com/plagiarism_checker)
  17. Plagium(http://www.plagium.com)
  18. Plagiarism Detector(http://plagiarismdetector.net)
 

 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 94 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر